خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری F کنتاکتور 150 آمپر سری F اشنایدر LC1F150M7
کنتاکتور 115 آمپر سری F اشنایدر LC1F115M7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 185 آمپر سری F اشنایدر LC1F185M7
کنتاکتور 150 آمپر سری F اشنایدر LC1F150M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F برچسب ها: LC1F150M7, LC1F150M7 SCHNEIDER, LC1F150M7 اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر 220VAC اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر 220VAC سری f اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر سری F اشنایدر, کنتاکتور LC1F150M7 اشنایدر, کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی اشنایدر, نمایندگی اشنایدر الکتریک, نمایندگی اشنایدر در تهران, نمایندگی اشنایدر در لاله زار, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی فروش محصولات اشنایدر
توضیحات
ویژگی های کنتاکتور 150 آمپر سری F اشنایدر
فرق کنتاکتور سری F و G اشنایدر
خرید کنتاکتور LC1F150M7 اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1F150M7
  • وزن:3.43kg
  • ابعاد:171.5mm x 163.5mm x 170mm
  • رنج جریان: 150A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • توان: 75kW در 380/400V