خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D کنتاکتور 18 آمپر اشنایدر LC1D18M7
LC1D12M7
کنتاکتور 12 آمپر اشنایدر LC1D12M7
بازگشت به محصولات
LC1D25M7
کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر LC1D25M7
LC1D18M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
کنتاکتور 18 آمپر اشنایدر LC1D18M7
توضیحات
کنتاکتور 18 آمپر 220VAC اشنایدر LC1D18M7 چیست؟
کنتاکتور 18 آمپر 220VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D18M7
  • وزن:0.33kg
  • ابعاد:77mm x 45mm x 86mm
  • رنج جریان: 18A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LXD1M7
  • توان: 7.5kW در 220/380V