خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر LC1D32M7
LC1D25M7
کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر LC1D25M7
بازگشت به محصولات
LC1D40AM7
کنتاکتور 40 آمپر اشنایدر LC1D40AM7
LC1D32M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر LC1D32M7
توضیحات
کنتاکتور 32 آمپر 220VAC اشنایدر LC1D32M7 چیست؟
کنتاکتور 32 آمپر 220VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
مشخصات فنی کنتاکتور 32 آمپر 15KW اشنایدر LC1D32M7
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D32M7
  • وزن:0.38kg
  • ابعاد:92mm x 45mm x 85mm
  • رنج جریان: 32A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LXD1M7
  • توان: 15kW در 220/380V
  • کنتاکت کمکی: 1NO+1NC
  • اتصالات: ترمینال پیچی
  • تعداد پل: 3P
  • نوع کنتاکتور: AC
توضیحات تکمیلی
تعداد پل
3 پل
میزان تحمل ناگهانی ولتاژ [Uimp]
6 کیلو ولت
کاربرد محصول
کنترل موتور / بار مقاوتی (اهمی)
توان موتور(کیلو وات)
ظرفیت قطع
550 آمپر در 440 ولت
نوع مدار کنترل
AC 50/60 Hz
ولتاژ مدار کنترل [Uc]
220V AC 50/60 Hz