خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D کنتاکتور 80 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D80M7
کنتاکتور 65 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D65AM7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 95 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D95M7
کنتاکتور 80 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D80M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
کنتاکتور 80 آمپر 220 ولت AC اشنایدر
کنتاکتور سری D اشنایدر از رنج 9 تا 150 آمپر طراحی شده اند.
مشخصات کنتاکتور سری D اشنایدر
مشخصات فنی کنتاکتور 80 آمپر اشنایدر LC1D80M7
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D80M7
  • وزن:1.59kg
  • ابعاد:130mm x 85mm x 127mm
  • رنج جریان: 80A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LX1D6M7
  • توان: 37kW در 220/380V
  • کنتاکت کمکی: 1NO+1NC
  • اتصالات: ترمینال پیچی
  • تعداد پل: 3P
  • نوع کنتاکتور: AC
LC1D80M7
توضیحات تکمیلی
تعداد پل
3
میزان تحمل ناگهانی ولتاژ [Uimp]
8 کیلو ولت
کاربرد محصول
کنترل موتور / بار مقاوتی (اهمی)
ظرفیت قطع
1100 آمپر در 440 ولت برای مدار قدرت مطابق با IEC 60947
توان موتور(کیلو وات)
ولتاژ مدار کنترل [Uc]
220V AC 50/60 Hz