خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D کنتاکتور 95 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D95M7
کنتاکتور 80 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D80M7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 115 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D115M7
کنتاکتور 95 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D95M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری D برچسب ها: LC1D95M7, LC1D95M7 SCHNEIDER, LC1D95M7 اشنایدر, فروش کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور 95 آمپر 220 ولت AC اشنایدر, کنتاکتور 95 آمپر 220 ولت اشنایدر, کنتاکتور 95 آمپر 220VAC اشنایدر, کنتاکتور 95 آمپر اشنایدر, کنتاکتور LC1D95M7 اشنایدر, کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری D اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
توضیحات
کنتاکتور 95 آمپر 220VAC اشنایدر LC1D95M7 چیست؟
کنتاکتور 95 آمپر 220VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
  • به منظور کنترل موتورهای تک فاز مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
  • برای کنترل بارهای مقاومتی کاربرد دارد.
  • جهت کنترل ماشین آلات صنعتی از جمله فن ‌ها، پمپ ‌ها، نوار نقاله‌ ها و… به کار گرفته می ‌شود.
  • در سیستم ‌های سرمایش و گرمایش صنعتی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
  • در فضاهای بزرگ مانند استادیوم ‌ها به منظور کنترل روشنایی از این قطعه استفاده می ‌کنند.
  • در سیستم‌ های تهویه مطبوع به کار می رود.
  • در تابلوهای توزیع و کنترل به عنوان یکی از اصلی ‌ترین المان ‌ها کاربرد دارد.
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
مشخصات فنی کنتاکتور 95 آمپر اشنایدر LC1D95M7
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D95M7
  • وزن:1.61kg
  • ابعاد:127mm x 85mm x 130mm
  • رنج جریان: 95A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LX1D6M7
  • توان: 45kW در 220/380V
  • کنتاکت کمکی: 1NO+1NC
  • اتصالات: ترمینال پیچی
  • تعداد پل: 3P
  • نوع کنتاکتور: AC
توضیحات تکمیلی
تعداد پل
3P
میزان تحمل ناگهانی ولتاژ [Uimp]
8kV