خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D کنتاکتور 150 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D150M7
کنتاکتور 115 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D115M7
بازگشت به محصولات
LC1D09B7
LC1D09B7
کنتاکتور 150 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D150M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری D برچسب ها: LC1D150M7, LC1D150M7 SCHNEIDER, LC1D150M7 اشنایدر, فروش کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور 150 آمپر 220 ولت AC اشنایدر, کنتاکتور 150 آمپر 220 ولت اشنایدر, کنتاکتور 150 آمپر 220VAC اشنایدر, کنتاکتور 150 آمپر اشنایدر, کنتاکتور LC1D150M7 اشنایدر, کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری D اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
توضیحات
کنتاکتور 150 آمپر 220VAC اشنایدر LC1D150M7 چیست؟
کنتاکتور 150 آمپر 220VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
مشخصات فنی کنتاکتور 150 آمپر اشنایدر LC1D150M7
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D150M7
  • وزن:2.50kg
  • ابعاد:158mm x 120mm x 136mm
  • رنج جریان: 150A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LX1D8M7
  • کد فنی پلاتین: LA5D150803
  • توان: 75kW در 220/380V
  • کنتاکت کمکی: 1NO+1NC
  • اتصالات: ترمینال پیچی
  • تعداد پل: 3P
  • نوع کنتاکتور: AC
توضیحات تکمیلی
تعداد پل
3
میزان تحمل ناگهانی ولتاژ [Uimp]
8 کیلو ولت
کاربرد محصول
کنترل موتور / بار مقاوتی (اهمی)
ظرفیت قطع
1400 آمپر در 440 ولت
توان موتور(کیلو وات)
ولتاژ مدار کنترل [Uc]
220V AC 50/60 Hz