خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D LC1D12B7
LC1D09B7
LC1D09B7
بازگشت به محصولات
LC1D18B7
LC1D18B7
LC1D12B7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
LC1D12B7
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری D برچسب ها: LC1D12B7 SCHNEIDER, LC1D12B7 اشنایدر, کنتاکتور 12 آمپر 24 ولت AC اشنایدر, کنتاکتور 12 آمپر 24VAC اشنایدر, کنتاکتور LC1D12B7 اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
توضیحات
کنتاکتور 12 آمپر 24VAC اشنایدر LC1D12B7 چیست؟
کنتاکتور 12 آمپر 24VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D12B7
  • وزن:0.33kg
  • ابعاد:86mm x 45mm x 77mm
  • رنج جریان: 12A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 24VAC
  • کد فنی بوبین: LXD1B7
  • توان: 5.5kW در 220/380V