خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D کنتاکتور 50 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D50AM7
LC1D40AM7
کنتاکتور 40 آمپر اشنایدر LC1D40AM7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 65 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D65AM7
کنتاکتور 50 آمپر 220 ولت AC اشنایدر LC1D50AM7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
کنتاکتور 50 آمپر 220VAC اشنایدر LC1D50AM7 چیست؟
کنتاکتور 50 آمپر 220VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
مشخصات فنی کنتاکتور 50 آمپر اشنایدر LC1D50AM7
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D50AM7
  • وزن:0.86kg
  • ابعاد:122mm x 55mm x 120mm
  • رنج جریان: 50A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LXD3M7
  • توان: 22kW در 220/380V