خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری F کنتاکتور 115 آمپر سری F اشنایدر LC1F115M7
LC1D95F7
LC1D95F7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 150 آمپر سری F اشنایدر LC1F150M7
کنتاکتور 115 آمپر سری F اشنایدر LC1F115M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F برچسب ها: LC1F115M7, LC1F115M7 SCHNEIDER, LC1F115M7 اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر 220VAC اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر 220VAC سری Fاشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر, کنتاکتور 115 آمپر سری F اشنایدر, کنتاکتور LC1F115M7 اشنایدر, کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی اشنایدر, نمایندگی اشنایدر الکتریک, نمایندگی اشنایدر در تهران, نمایندگی اشنایدر در لاله زار, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی فروش محصولات اشنایدر
توضیحات
ویژگی های کنتاکتور 115 آمپر سری F اشنایدر
فرق کنتاکتور سری F و G اشنایدر
خرید کنتاکتور LC1F115M7 اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1F115M7
  • وزن:3.43kg
  • ابعاد:171mm x 163mm x 162mm
  • رنج جریان: 115A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • توان: 55kW در 380/400V