خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری D LC1D25E7
LC1D18E7
LC1D18E7
بازگشت به محصولات
LC1D32E7
LC1D32E7
LC1D25E7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
LC1D25E7
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری D برچسب ها: LC1D25E7 SCHNEIDER, LC1D25E7 اشنایدر, کنتاکتور 25 آمپر 48 ولت AC اشنایدر, کنتاکتور 25 آمپر 48VAC اشنایدر, کنتاکتور LC1D25E7 اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
توضیحات
کنتاکتور 25 آمپر 48VAC اشنایدر LC1D25E7 چیست؟
کنتاکتور 25 آمپر 48VAC اشنایدر برای مدار قدرت و در حالت DC رنج ولتاژ عملکردی آن برابر با ۳۰۰ ولت بوده و در حالت AC برابر با ۶۹۰ ولت در رنج فرکانسی ۲۵ تا ۴۰۰ هرتز است. این قطعه روی ریل و صفحه نصب می ‌شود و اتلاف حرارتی آن در فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز معادل 3_2 وات است و در برابر لرزش و شوک، مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهد.
نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر
  • به منظور کنترل موتورهای تک فاز مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
  • برای کنترل بارهای مقاومتی کاربرد دارد.
  • جهت کنترل ماشین آلات صنعتی از جمله فن ‌ها، پمپ ‌ها، نوار نقاله‌ ها و… به کار گرفته می ‌شود.
  • در سیستم ‌های سرمایش و گرمایش صنعتی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
  • در فضاهای بزرگ مانند استادیوم ‌ها به منظور کنترل روشنایی از این قطعه استفاده می ‌کنند.
  • در سیستم‌ های تهویه مطبوع به کار می رود.
  • در تابلوهای توزیع و کنترل به عنوان یکی از اصلی ‌ترین المان ‌ها کاربرد دارد.
نمایندگی فروش کنتاکتور سری D اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1D25E7
  • وزن:0.37kg
  • ابعاد:92mm x 45mm x 85mm
  • رنج جریان: 25A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 48VAC
  • کد فنی بوبین: LXD1E7
  • توان: 11kW در 220/380V