خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری F کنتاکتور 185 آمپر سری F اشنایدر LC1F185M7
کنتاکتور 150 آمپر سری F اشنایدر LC1F150M7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 225 آمپر سری F اشنایدر LC1F225M7
کنتاکتور 185 آمپر سری F اشنایدر LC1F185M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F برچسب ها: LC1F185M7, LC1F185M7 SCHNEIDER, LC1F185M7 اشنایدر, کنتاکتور 185 آمپر 220VAC اشنایدر, کنتاکتور 185 آمپر 220VAC سری F اشنایدر, کنتاکتور 185 آمپر اشنایدر, کنتاکتور 185 آمپر سری F اشنایدر, کنتاکتور LC1F185M7 اشنایدر, کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی اشنایدر, نمایندگی اشنایدر الکتریک, نمایندگی اشنایدر در تهران, نمایندگی اشنایدر در لاله زار, نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر, نمایندگی فروش کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی فروش محصولات اشنایدر
توضیحات
ویژگی های کنتاکتور 185 آمپر سری F اشنایدر
فرق کنتاکتور سری F و G اشنایدر
خرید کنتاکتور LC1F185M7 اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1F185M7
  • وزن:4.65kg
  • ابعاد:181mm x 168.5mm x 174mm
  • رنج جریان: 185A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • توان: 90kW در 380/400V