خانه کنتاکتور اشنایدر کنتاکتور سری F کنتاکتور 330 آمپر سری F اشنایدر LC1F330M7
کنتاکتور 265 آمپر سری F اشنایدر LC1F265M7
بازگشت به محصولات
کنتاکتور 400 آمپر سری F اشنایدر LC1F400M7
کنتاکتور 330 آمپر سری F اشنایدر LC1F330M7
برای بزرگنمایی کلیک کنید
مقايسه
افزودن به علاقه مندی
دسته ها: کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F برچسب ها: LC1F330M7, LC1F330M7 SCHNEIDER, LC1F330M7 اشنایدر, خرید کنتاکتور 330 آمپر اشنایدر, کنتاکتور 330 آمپر 220 ولت اشنایدر, کنتاکتور 330 آمپر 220VAC اشنایدر, کنتاکتور 330 آمپر اشنایدر, کنتاکتور 330 آمپر سری F اشنایدر, کنتاکتور LC1F330M7 اشنایدر, کنتاکتور اشنایدر, کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی اشنایدر, نمایندگی اشنایدر الکتریک, نمایندگی اشنایدر در تهران, نمایندگی اشنایدر در لاله زار, نمایندگی فروش کنتاکتور سری F اشنایدر, نمایندگی فروش محصولات اشنایدر
توضیحات
ویژگی های کنتاکتور 330 آمپر سری F اشنایدر
فرق کنتاکتور سری F و G اشنایدر
خرید کنتاکتور LC1F330M7 اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:LC1F330M7
  • وزن:8.60kg
  • ابعاد:219mm x 206mm x 213mm
  • رنج جریان: 330A
  • ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
  • کد فنی بوبین: LX1FH2202
  • کد فنی پلاتین: LA5F400803
  • توان: 160kW در 380/400V