سافت استارتر 0.37 تا 1.1 کیلو وات تک به سه فاز ATS01 اشنایدر ATS01N103FT
بازگشت به محصولات
سافت استارتر 7.5 کیلووات سه فاز سری ATS48 اشنایدر ATS48D17Q
“خرید و قیمت اینورتر سه فاز ۱۵kW اشنایدر” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
سافت استارتر 0.75 تا 3 کیلو وات تک به سه فاز ATS01 اشنایدر ATS01N106FT
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
سافت استارتر 0.75 تا 3 کیلو وات تک فاز – سه فاز 6 آمپر اشنایدر ATS01N106FT
سافت استارتر 0.75 تا 3 کیلو وات تک به سه فاز 6 آمپر ATS01 اشنایدر، در ولتاژ ۱۱۰ تا ۴۸۹ ولت با جریان نامی 6 آمپر به منظور راه اندازی موتورهای آسنکرون و کاربردهای ساده دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این سافت استارتر روی ریل DIN نصب شده و می تواند موتورهای ناهمزمان تک فاز یا ۳ فاز را با درجه بندی تا 6A تغذیه کند.
سافت استارتر تک به سه فاز 6 آمپر سری ATS01 اشنایدر ATS01N106FT
انواع سافت استارتر اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:ATS01N106FT
  • وزن:0.16kg
  • ابعاد:100mm x 23mm x 100mm
  • کاربرد محصول: راه اندازی موتور آسنکرون
  • توان راه اندازی موتور:
  1. تک فاز – 0.75kW در 230 ولت
  2. سه فاز – 0.75kW در 230 ولت
  3. سه فاز – 1.1kW در 230 ولت
  4. سه فاز – 2.2kW در 400 ولت
  5. سه فاز – 3kW در 400 ولت
  • جریان راه اندازی: 6 آمپر
  • زمان راه اندازی: 5-1 ثانیه
  • نوع راه اندازی: راه اندازی با رمپ ولتاژ
  • ولتاژ تغذیه: 480-110 ولت
  • بایپس داخلی: دارد
  • مدل ساخت: همراه با هیت سینک
  • سری ساخت: ATS01N1
  • درجه حفاظت: IP20
ATS01N106FT
مزایای خرید از نمایندگی معتبر اشنایدر
توضیحات تکمیلی
نوع ولتاژ
110…480V