سافت استارتر 0.37 تا 1.1 کیلو وات تک به سه فاز ATS01 اشنایدر ATS01N103FT
بازگشت به محصولات
سافت استارتر 7.5 کیلووات سه فاز سری ATS48 اشنایدر ATS48D17Q
“سافت استارتر ۱۳۲ کیلووات اشنایدر – ATS22C25Q” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
سافت استارتر 0.75 تا 3 کیلو وات تک به سه فاز ATS01 اشنایدر ATS01N106FT
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
سافت استارتر 0.75 تا 3 کیلو وات تک فاز – سه فاز 6 آمپر اشنایدر ATS01N106FT
سافت استارتر 0.75 تا 3 کیلو وات تک به سه فاز 6 آمپر ATS01 اشنایدر، در ولتاژ ۱۱۰ تا ۴۸۹ ولت با جریان نامی 6 آمپر به منظور راه اندازی موتورهای آسنکرون و کاربردهای ساده دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این سافت استارتر روی ریل DIN نصب شده و می تواند موتورهای ناهمزمان تک فاز یا ۳ فاز را با درجه بندی تا 6A تغذیه کند.
سافت استارتر تک به سه فاز 6 آمپر سری ATS01 اشنایدر ATS01N106FT
انواع سافت استارتر اشنایدر
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:ATS01N106FT
  • وزن:0.16kg
  • ابعاد:100mm x 23mm x 100mm
  • کاربرد محصول: راه اندازی موتور آسنکرون
  • توان راه اندازی موتور:
  1. تک فاز – 0.75kW در 230 ولت
  2. سه فاز – 0.75kW در 230 ولت
  3. سه فاز – 1.1kW در 230 ولت
  4. سه فاز – 2.2kW در 400 ولت
  5. سه فاز – 3kW در 400 ولت
  • جریان راه اندازی: 6 آمپر
  • زمان راه اندازی: 5-1 ثانیه
  • نوع راه اندازی: راه اندازی با رمپ ولتاژ
  • ولتاژ تغذیه: 480-110 ولت
  • بایپس داخلی: دارد
  • مدل ساخت: همراه با هیت سینک
  • سری ساخت: ATS01N1
  • درجه حفاظت: IP20
ATS01N106FT
مزایای خرید از نمایندگی معتبر اشنایدر
توضیحات تکمیلی
نوع ولتاژ
110…480V