سافت استارتر 7.5 کیلووات سه فاز سری ATS48 اشنایدر ATS48D17Q
بازگشت به محصولات
سافت استارتر 7.5 کیلووات سه فاز سری ATS22 اشنایدر ATS22D17Q
“اینورتر اشنایدر ATV212” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
سافت استارتر 11 کیلووات سه فاز سری ATS48 اشنایدر ATS48D22Q
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
سافت استارتر 11 کیلووات سه فاز 22 آمپر اشنایدر ATS48D22Q
خصوصیات سافت استارتر 11 کیلو وات ATS48 سه فاز 22 آمپر اشنایدر
  • ارتفاع:۲۹۰ میلی متر
  • طول: ۱۹۰ میلی متر
  • عمق یا پهنا: ۲۳۵ میلی متر
خرید انواع سافت استارتر اشنایدر
حفاظت از سافت استارتر ATS48D22Q اشنایدر
مشخصات فنی سافت استارتر 11 کیلووات سه فاز 22 آمپر سری ATS48 اشنایدر ATS48D22Q
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:ATS48D22Q
  • وزن:4.90kg
  • ابعاد:275mm x 160mm x 190mm
  • کاربرد محصول: پمپ و کاربرد سنگین
  • توان راه اندازی موتور:
  1. سه فاز – 5.5kW در 230 ولت
  2. سه فاز – 11kW در 400 ولت
  • جریان راه اندازی: 22 آمپر
  • تجهیزات مورد نیاز: کنتاکتور LC1D25
  • نوع راه اندازی: راه اندازی با کنترل گشتاور
  • ولتاژ تغذیه: 415-230 ولت
  • بایپس داخلی: ندارد
  • تعداد ورودی: 5
  • تعداد خروجی: 2
  • پروتکل ارتباطی: Modbus – پورت RJ45
  • نرم افزار سازگار: SoMove
  • مدل ساخت: همراه با هیت سینک
  • سری ساخت: ATS48
  • انواع حفاظت:
  1. قطع فاز
ATS48D22Q
توضیحات تکمیلی
نوع ولتاژ
380V … 415
جریان نامی پیوسته (آمپر)
22A