سافت استارتر 15 کیلو وات سه فاز ATS01 اشنایدر ATS01N232QN
بازگشت به محصولات
سافت استارتر 30 کیلووات سه فاز سری ATS22 اشنایدر ATS22D62Q
“اینورتر اشنایدر ATV212” به سبد خرید شما اضافه شد. مشاهده سبد خرید
سافت استارتر 22 کیلووات سه فاز سری ATS22 اشنایدر ATS22D47Q
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
سافت استارتر 22 کیلووات 42 آمپر اشنایدر ATS22D47Q
مزایای استفاده از سافت استارتر ATS22D47Q اشنایدر
  • سیم کشی راحت به وسیله ۶ کابل
  • کم کردن هزینه ها
  • محافظت از موتور
  • ممانعت از هدر رفتن حرارت
  • بهبود عملکرد و بازده سیستم های صنعتی
  • شتاب گیری و شتاب دهی نرم
  • خاموش کردن بدون لغزش و ضربه الکتروموتورها
  • راه اندازی راحت
  • عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات زیاد
  • افزایش طول عمر تجهیزات
انواع سافت استارتر اشنایدر
مشخصات فنی سافت استارتر 22 کیلووات سه فاز 42 آمپر سری ATS22 اشنایدر ATS22D47Q
  • برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:ATS22D47Q
  • وزن:7.00kg
  • ابعاد:265mm x 130mm x 169mm
  • کاربرد محصول: پمپ و فن
  • توان راه اندازی موتور:
  1. سه فاز – 11kW در 230 ولت
  2. سه فاز – 22kW در 400 ولت
  3. سه فاز – 22kW در 440 ولت