خانه رله کنترل فاز رله کنترل فاز پنج چراغ اشنایدر RM35TF30
رله کنترل فاز سه چراغ اشنایدر RM17TE00
بازگشت به محصولات
رله کنترل فاز تک چراغ اشنایدر RM17TG20
برای بزرگنمایی کلیک کنید
توضیحات
نمایندگی فروش کنترل فاز اشنایدر
مشخصات کنترل فاز 5 چراغ اشنایدر RM35TF30
برخی از مشخصات کنترل فاز پنج چراغ اشنایدر عبارتند از:
  •  برند:اشنایدر الکتریک
  • کد فنی:RM35TF30
  • وزن:0.13kg
  • ابعاد:90mm x 35mm x 72mm
  • نوع رله: سه فاز
  • پارامترهای کنترلی: آندر ولتاژ، آور ولتاژ، عدم توالی فاز، قطعی فاز، عدم تقارن فاز
  • میزان تاخیر: 0.1 تا 10 ثانیه
  • رنج اندازه گیری ولتاژ: 208VAC تا 480VAC